Otevřená pracovní pozice ve společnosti Effectix

PPC Specialist

Typ úvazku
Full-time
Adresa
Futurama Business Park D, Sokolovská 668/136d, 186 00 Praha

Jsme Effectix.com, fullservisová digitální agentura, klíčový Google Partner. Pro naše klienty vytváříme efektivní marketingové strategie a řešení pro jejich růst. Máme jasnou strategii: být společností, která implementuje a přináší světové trendy digitálního marketingu.                                                                                                                                                                      Jsme členem mezinárodního sdružení agentur CEE Digital Alliance. Účastníme se Google programů jako International Growth Agency Program, CEE Tech Evolution Agency Program nebo GYDA Masterminds.                                                                                                                                            Na trhu působíme od roku 2009 a tým 80 specialistů se stará o střední a velké klienty jak v Česku a Slovensku, tak i v dalších 20 zemích. Aktuálně hledáme do týmu PPC specialistu.

Koho hledáme?

  • Jste analytický typ a baví vás sledovat klíčové metriky?

  • Umíte PPC kampaně od Shoppingu až po remarketing?

  • Dokážete pracovat s XML feedy a víte, jak automatizovat práci?

  • Máte rádi různorodou práci a chcete nasbírat zkušenosti s klienty z více oborů?

  • Rádi za sebou vidíte výsledky kvalitně odvedené práce?

A co budete dělat?

          Radim Kracík

          CTO
CTO

„Inovace, kvalita, otevřenost.
Na tom stavíme."

  • Budete vytvářet a spravovat reklamní kampaně v Google Ads a Sklik.

  • Správa kampaní na zbožových srovnávačích bude taktéž vaším denním chlebem.

  • Budete pracovat s XML feedy, optimalizovat je a maximalizovat jejich přínos.

  • Budete psát články, školit a předávat své zkušenosti interně i klientům.

  • Budete přinášet nápady a tipy, jak rozvíjet podnikání klientů.

  • Oceníme inovace a nové strategie nejen do výkonnostních kampaní.

  • Budete chodit na konference, školení, campy a získávat nové vědomosti.

  • Budete spolupracovat s dalšími specialisty z celého CEE regionu.

  • Budete spolupracovat v rámci mikrotýmu s projektovými manažery i dalšími specialisty.

  • Znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni výhodou.

S čím se budete denně potkávat?

Očekáváme od vás samostatnost v rozhodování, ale i schopnost denně spolupracovat s celým týmem specialistů. Vyhodnocování statistik, aktivní práce v kampaních Google Ads, Sklik a na zbožových srovnávačích bude hlavní náplní práce. Chceme ale, aby kromě toho o vás bylo slyšet.

Co nabízíme my?

Pokud si vás vybereme, budete stabilní součástí a nepostradatelným členem marketingových profesionálů a budete mít práci, ve které se můžete plně realizovat se zajímavými klienty napříč všemi obory. Možnost stáží v zahraničních agenturách v rámci CEE Digital Aliance.

Nejsme korporát, ale také nejsme neřízený punk. Jsme procesně a výkonnostně orientovaní, na druhou stranu si držíme zdravou míru neformality a kamarádské prostředí v moderních kancelářích v Karlíně. Budete součást týmu, který drží spolu a společně jde za naplněním velkých cílů.

Máme možnost neomezených home officů, flexibilní pracovní místo (jasně, místo v kanceláři u nás mít budete, ale pokud se rozhodnete pracovat týden z chaty, nebo na 14 dní od moře, tak můžete), pravidelné školení, příspěvky na vzdělávání, teambuildingy, Multisport kartu, business koučku, možnost kurzů anglického jazyka, sick days, firemní snídaně a spoustu dalšího. Nabízíme spolupráci na IČO.

          Jana Rebicerová

          HR manager
HR manager

Výjimečnost Effectixu jsou lidi a lidi jsou tady kvůli ostatním lidem. Každý týden něco spolu organizujeme. Někdy večer swap oblečení, přesazování kytek nebo grilujeme.

Jana Rebicerová, HR manager

Vážíme si jeden druhého

Jsme parta unikátních osobností. Občas to mezi námi zajiskří. Od toho máme jednu zásadu: respektovat se za každé situace. Díky tomu řešíme problémy racionálně.

Nemlžíme, ale řešíme

Za každých okolností se snažíme dostat ze sebe to nejlepší. Ale ne vždy jde vše podle plánu. Žádná cesta na vrchol není rovná. Proto každý zádrhel řešíme hned.

Jsme zodpovědní

Rádi se při práci bavíme, ale něco za něco. Každý musí mít všechny své povinnosti v pořádku. Klienti nám svěřili svou důvěru. A tu nesmíme zklamat.

Chceme být nejlepší

Svými vysokými ambicemi jsme se nikdy netajili. Neustále na sobě pracujeme. A rosteme. Kam až to dotáhneme? Uvidíme. Ale jedním si buďte jistí: vždy děláme maximum.

Vyhráli jsme 3 první místa v soutěži WebTop100 2022 v kategoriích Autentická kariérní komunikace, Firemní komunikace a Projekt roku. Kdo jsme se přesvědčte sami. 👇

Máte pocit, že souzníte s našimi hodnotami a mohlo by se vám u nás líbit?

Pošlete nám CVčko a něco o sobě.

FacebookLinkedInE-mail