Otevřená pracovní pozice ve společnosti Kokoza

KOKOZA hledá projekťáka nebo projekťačku se vztahem k akcím pro zelené a jedlé město

Typ úvazku
Full-time
Adresa
Bubenské nábřeží 306/13, 170 00 Praha 7-Holešovice, Česko

Kokoza letos oslavila desáté narozeniny a máme za sebou kus práce. V roce 2021 jsme pomohli vytřídit a zkompostovat 159 000 kg bioodpadu, umístili jsme 12 komunitních kompostérů a 200 vyvýšených záhonů a pomohli na svět 2 komunitním zahradám. Střihli jsme si komplet on-line festival Pěstuj město. Vyrazili jsme na 40 workshopů v Praze i po různých koutech České republiky, naše témata stále více rezonují u veřejnosti nebo firem. Hledáme člověka, kterého baví produkce a pořádání akcí, jako jsou otvíračky zahrad, workshopy, ale i online aktivity a další zakázky. Rád pečuje o partnery a řídí si zakázky. Jestli máš chuť dělat produkci a akce s pozitivním společenským dopadem, chceme se s tebou potkat.

Na pozici již není možné odpovědět

Koho hledáme

Týmového hráče se zkušenostmi v produkci nebo komunikační agentuře. Potřebujeme někoho, kdo je samostatný a myslí nejen na hladký průběh každé zakázky, ale i na to, zda budou mít reálný dopad na změnu chování lidí a firem ve městě.

Baví ho/ji komunikovat s lidmi, dokáže vést malý tým a je pro něj důležitá komunita jak ta externí, tak i ta naše, interní.

Nebojí se obhájit si svůj projekt u klienta, umí sestavit rozpočet a odkomunikovat hodnotu naší práce.

Vyzná se, rozumí, má zkušenost s online světem. Zná a umí používat různé aplikace a je schopen technicky akci zabezpečit.

Nevadí mu stěhovat různě těžké věci, pomůže sestavit "on-line studio" nebo postavit stánek na akci.

Víš, co v životě chceš a podle toho také žiješ? Čti dál.

  • Jsi pečlivý/á, zodpovědný/á a umíš dotahovat? A v tu pravou chvíli umíš říct i ne?
  • Nebojíš se přemýšlet nahlas a případně přiznat chybu?
  • Máš zdravé pracovní návyky? Umíš dobře hospodařit s vlastním časem a zdroji?
  • Umíš dodržet dohodu nebo férově přiznat, že nestíháš?
  • Je pro tebe zajímavé hledat řešení spíše než problémy?
  • Rád/a se vzděláváš v oboru i mimo něj?
  • Ovládáš alespoň jeden světový jazyk?
  • Jsi kreativní, takže se akce pod tvým vedením stanou nezapomenutelným zážitkem a vyšlechtíš je do nejmenšího detailu?
  • Umíš zorganizovat sebe i dění kolem lusknutím prstu a s úsměvem?
  • Máš řidičský průkaz skupiny B?

Náplň práce a zodpovědnosti

Pod palcem budeš mít naše zakázky a všechny akce. Od workshopů pro jednotlivce až po poptávky od rozmanitých partnerů z různých koutů Evropy. Může to být firma, neziskovka, škola nebo veřejná instituce. Párkrát do roka zorganizuješ otevíračku nové komunitní zahrady.

Budeš organizovat akce jak v terénu, tak online. Celou dobu budeš v osobním kontaktu s těmi, pro které akci připravuješ. Ani bez dobré interní komunikace a týmové spolupráce se ale neobejdeš.

Budeš mít zodpovědnost za zakázku od zadání až po realizaci na místě. Postaráš se o zajištění místa, lektorů a všech dalších lidí, nákup věcí. Čeká tě i zajištění akce na místě včetně stěhování a přemisťování věcí, kontrola na místě, sbalení a úklid.

Postaráš se také o naše interní akce, jako je pravidelné kokopivo, strategické plánování nebo vánoční večírek či dubnová oslava narozenin.

Budeš pečovat o naše materiály a mobiliář.

Budeš vytvářet rozpočet akcí a pohlídáš, že akce mají nejen dopad, ale i skvělý finanční výsledek. Oba ukazatele budeš zadávat do našeho systému.

Většina tvé práce přijde na základě poptávky od kolegů z ostatních týmů, nejčastěji dostaneš zadání od kolegů z obchodního týmu, ale čas od času budeš ladit i nabídky po vlastní ose

Naši interní i externí lektoři díky tvé péči jen pokvetou, tvým úkolem bude poptávat je na workshopy, zadávat práci přes Google kalendář a sbírat od nich zpětnou vazbu. Budeš se podílet i na náboru nových lektorů a jejich zaškolení.

Dostaneš příležitost vytvářet nové workshopy pro veřejnost a užít si přitom spolupráci s kolegy z dalších týmů, jako je naše integrační dílna, e-shop nebo komunikace.

Kdy a kde tě budeme potřebovat?

V týmu tě s radostí přivítáme na začátku července 2022.

Nabízíme

  • Flexibilní pracovní dobu na plný úvazek.
  • Vzdělávání v oblasti pěstování a kompostování ve městě, mrkni na naše workshopy.
  • Smysluplné uplatnění ve společensky prospěšném podniku.
  • Zázemí zavedené organizace a práce s metodami HCD (= human centered design) nebo sledování dopadu.
  • Interní rozvojové workshopy a prostor pro učení se a další růst.
  • Vedení založené na sebeřízení a možnost spoluvytvářet naše strategické směřování.
  • Transparentní finanční podmínky a férový plat. Začínáme na 250Kč/hodinu a nabízíme příležitosti získat další odměny a benefity po zaučení.

O nás

KOKOZA, o. p. s. se profiluje jako společensky prospěšný podnik. Mezi lidmi, firmami a dalšími organizacemi propagujeme kompostování a pěstování ve městě. Inspirujeme a motivujeme je k využívání kompostovacích technologií vhodných do města, k pěstování pro svoji spotřebu a pro radost. Pro zviditelnění těchto témat vytváříme prostor pro spolupráci s aktivními lidmi, firmami a veřejnou správou. Spolupracujeme s lidmi s duševním onemocněním a vytváříme pro ně pracovní příležitosti.

Zaujali jsme Tě?

Pošli CV a 5 motivačních vět, ve kterých nám prozradíš, proč bychom měli spolupracovat zrovna s tebou, to vše prosím emailem na adresu info@kokoza.cz do 27. 5. 2022. Chceš se odlišit? Pošli nám spolu se CV a pěti větami i něco malého, co nám o tobě ale hodně prozradí. Může to být fotka, video, oblíbená písnička nebo…?