Otevřená pracovní pozice ve společnosti bpv BRAUN PARTNERS

PRÁVNÍ KONCIPIENT/KA s velmi dobrou znalostí AJ

Typ úvazku
Full-time
Adresa
Ovocný trh 8,110 00 Praha 1

             Hledáme posily do pražského týmu. Pojď růst s námi!

Náplň pracovní pozice:

  • Právní poradenství pro lokální i mezinárodní klienty;
  • možnost účasti na soudních jednání;
  • příležitost k rozvoji ve vícero odvětvích práva, ve kterých je advokátní kancelář činná, dle volby a talentu jednotlivých uchazečů.

          Marc Müller

          Partner
Marc Müller
Partner

          Adam Stawaritsch

          Advokát
Advokát

Nabízíme Vám:

  • Zázemí stabilní a perspektivní společnosti se sídlem v centru Prahy;
  • kontinuální odborné vzdělávání, semináře a kariérní růst, pravidelnou zpětnou vazbu a vedení od seniorních kolegů;
  • možnost se hodně naučit a získat jedinečné know-how ve všech relevantních oblastech práva;
  • účast na zajímavých projektech často s mezinárodním přesahem;
  • příjemné pracovní prostředí v přátelském kolektivu;
  • atraktivní finanční ohodnocení a firemní benefity;
  • vhodné i pro absolventy a juniorní koncipienty.

Očekáváme od Vás:

  • Vysokoškolské vzdělání v oboru právo v České republice;
  • pokročilou znalost práce na PC – MS Office, Beck-online, ASPI;
  • vynikající znalost českého jazyka, znalost anglického a/nebo německého jazyka;
  • kvalitní úroveň odborných znalostí;
  • dobré komunikační schopnosti, pracovitost, pečlivost, zodpovědnost a loajalitu.

FacebookLinkedInE-mail